Podcasty All-Inclusive

Expert Talks

Rozwiązania dla większego bezpieczeństwa w dobie pracy hybrydowej

W najnowszym odcinku podcastu, Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Kubą Grencelem z firmy Motorola Solutions oraz Arkadiuszem Wróblewskim z Integrated Professional Solutions na temat rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracy hybrydowej i ochronę przed nowymi zagrożeniami. 

Data publikacji: 22.05.2024
Zapisz się do newslettera

HEART – czyli sztuka, która dba o naszą planetę

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak mural może oczyszczać powietrze i ile metrów lasu może zastąpić, jakimi farbami jest namalowany i jak łączyć świat technologii, ekologii i sztuki, koniecznie obejrzyj nasz podcast!

Data publikacji: 06.03.2024
Zapisz się do newslettera

Jak optymalizować zarządzanie zasobami w biurach i budynkach

W najnowszym odcinku Katarzyna Waksmundzka z Omega Group oraz Dariusz Stachowiak z Integrated Professional Solutions romawiają z Łukaszem Tokarczykiem z Eveo o optymalizacji zasobów w przestrzeniach biurowych, systemach rezerwacji biurek, sal konferencyjnych czy miejsc parkingowych oraz o tym jak prosto i efektywnie organizować czas i przestrzeń swoich pracowników, którzy realizują swoje obowiązki w sposób hybrydowy.
Zapisz się do newslettera

Praca Hybrydowa, a Technologiczne Pułapki

Praca hybrydowa staje się coraz popularniejsza, ale czy jesteśmy gotowi na technologiczne wyzwania, które niesie? Jak dostosować przestrzeń pracy, aby każdy czuł się zaangażowany, niezależnie od lokalizacji? Na te oraz inne pytania odpowiadają goście najnowszego podcastu z serii Office All-Inclusive.

Data publikacji: 02.02.2024
Zapisz się do newslettera

“Viva La Resolution” Rewolucyjne rozwiązania do współpracy w salach zarządowych

W kolejnym odcinku z serii Office All-Inclusive Services Katarzyna Waksmundzka oraz Dariusz Stachowiak przeprowadzają fascynujący wywiad z Thorsten Nees przedstawicielem firmy Element One. Przygotujcie się na rewolucję!

Data publikacji: 11.01.2023
Zapisz się do newslettera

Lepsza jakość komunikacji biznesowej w czasach pracy hybrydowej

Zapraszamy do obejrzenia nowego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka oraz Tomasz Mikuła wraz z gościem z Jabra Radosłąwem Tokarskim rozmawiają o nowoczesnych rozwiązaniach głosowych dla biznesu

Data publikacji: 22.12.2023
Zapisz się do newslettera

Innowacyjne rozwiązania Audio Video wspierające komunikację w dobie pracy hybrydowej

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka wraz z Dariuszem Stachowiakiem rozmawiają z Michałem Makowskim - Business Development Managerem w Hikvision Polska o zaletach nowoczesnych rozwiązań Audio Video dla Twojego biura.

Data publikacji: 04.12.2023
Zapisz się do newslettera

POWER OF VOICE: Rozwiązania głosowe w nowoczesnym biurze

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Grzegorzem Szmydem - Poland and Baltics Country Manager Audiocodes, Bartoszem Gościakiem – Chief Service Officer w Grupie Omega oraz Rafałem Włodarczykiem – Business Development Manager w Intelligent Technologies SA, o nowoczesnych rozwiązaniach głosowych.

Data publikacji: 22.11.2023
Zapisz się do newslettera

Dekarbonizacja budynków komercyjnych. Czym jest i czy się opłaca?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Adamem Wdowiakiem – Prezesem Intelligent Technologies o dekarbonizacji nieruchomości komercyjnych i o tym, czy to się może opłacać.

Data publikacji: 16.10.2023
Zapisz się do newslettera

Project management – jak dobrze przeprowadzić proces związany z projektem i budową nowego biura?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Arkadiuszem Wróblewskim – Executive Director of Property Solutions Enterprise w Grupie Omega o zarządzaniu projektami.

Data publikacji: 09.10.2023
Zapisz się do newslettera

IPTV – czym jest i jak działa telewizja internetowa?

Co to jest IPTV i jakie urządzenia są potrzebne, by z niej korzystać? Czy korzystanie z IPTV jest bezpieczne? Te oraz inne kwestie związane z telewizją internetową wyjaśnił Patryk Orankiewicz - Kierownik Działu Wsparcia Infrastruktury Rozproszonej Omega Enterprise Services podczas rozmowy z Katarzyną Waksmundzką. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym podcastem z serii "Office All-Inclusive Services".

Data publikacji: 2.10.2023
Zapisz się do newslettera

Rewolucja AI – czy “roboty” zabiorą pracę ludziom?

W jakich przestrzeniach biznesu rozwijana jest sztuczna inteligencja? Czy rozwój AI stanowi dla nas realne zagrożenie? W którym miejscu rewolucji się znajdujemy? Na te oraz inne pytania odpowiadał gość Katarzyny Waksmundzkiej, Bartosz Jasiński - Digital Marketing Manager w Omega Finance. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu.

Data publikacji: 25.09.2023
Zapisz się do newslettera

Światłowody, bezpieczeństwo i współpraca międzyoperatorska

Jak zapewnić bezpieczeństwo firmie podczas pracy hybrydowej? Dlaczego światłowód to najlepsza metoda transmisji danych? Czy światłowód jest eko? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Przemkiem Kowieszko, Członkiem Zarządu Digital Utilities na temat transmisji danych, światłowodów i współpracy międzyoperatorskiej.

Data publikacji: 18.09.2023
Zapisz się do newslettera

Czym są rozwiązania SaaS? Jakie produkty są niezbędne do funkcjonowania Twojej firmy?

Co to jest SaaS?? Czy Microsoft oferuje software poza pakietem biurowym? Jaki produkt lub usługa jest rzeczywiście potrzebny Twojej firmie? Jak dzięki systemom Microsoft zadbać o cyberbezpieczeństwo? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Maciejem Zboińskim, Business Development Manager w Omega Enterprise Services

Data publikacji: 11.09.2023
Zapisz się do newslettera

Jak zoptymalizować koszty zużycia energii?

Jak można optymalizować koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej w biurze? Jak zaprojektować i wdrożyć system zarządzania budynkiem (BMS)? Jak systemy zarządzania budynkiem pomagają w raportowaniu niefinansowym? Na te oraz inne pytania odpowiada kolejny gość naszego podcastu Patryk Mąka, Fit-Out Division Director w Integrated Professional Solutions

Data publikacji: 04.09.2023
Zapisz się do newslettera

Jakie zmiany czekają nas na rynku telekomunikacyjnym?

Jak bardzo zmienił się rynek telekomunikacyjny? Masz centralę telefoniczną, ale chcesz przejść na MS Teams? Czym jest rozwiązanie AudioCodes Live? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części podcastu o usługach telekomunikacyjnych w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia po raz kolejny z Bartoszem Gościakiem – CTO w Grupie Omega.

Data publikacji: 28.08.2023
Zapisz się do newslettera

Na co zwracać uwagę przy wyborze usług telekomunikacyjnych do nowoczesnego biura?

Czym należy się kierować wybierając dostawcę Internetu do nowoczesnego biura? Jak bezpiecznie połączyć rozproszone oddziały jednej firmy? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Bartoszem Gościakiem – CTO w Grupa Omega o usługach telekomunikacyjnych.

Data publikacji: 21.08.2023
Zapisz się do newslettera

Rozwiązania subskrypcyjne Unified Communications

Jakie narzędzia umożliwiają swobodne prowadzenie zdalnych spotkań? Czy narzędzia Unified Communications są bezpieczne? Czy w przyszłości zrezygnujemy całkowicie z telefonów na biurkach? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Tomaszem Mikułą – Dyrektorem Product House Omega Enterprise Services Sp. z o.o. o rozwiązaniach subskrypcyjnych Unified Communications.

Data publikacji: 14.08.2023
Zapisz się do newslettera

Nowoczesne podejście do Outsourcingu IT. Dlaczego warto korzystać z usług IT od sprawdzonego dostawcy?

Na czym polega nowoczesny outsourcing IT? Na co należy zwrócić uwagę wybierając dostawce usług IT? Jak można zredukować koszty korzystając z outsourcingu IT? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Danielem Bednarzem – Prezesem Omega Enterprise Services Sp. z o.o. o nowoczesnym podejściu do outsourcingu IT.

Data publikacji: 07.08.2023
Zapisz się do newslettera

Jak systemy Audio Video wpływają na współpracę zespołów w dobie pracy hybrydowej?

Czy jesteśmy za pomocą rozwiązań AV spowodować zwiększenie produktywności zespołów?
Czy implementacja takich rozwiązań może spowodować zwiększenie chęci powrotu do biura? Na te inne pytania postaramy się odpowiedzieć rozmawiając z Przemysławem Nestorukiem (Managing Director of the AV Enterprise)

Data publikacji: 31.07.2023
Zapisz się do newslettera

Czym jest certyfikacja WiredScore? Dlaczego warto wybierać biuro w certyfikowanym budynku?

Podczas podcastu postaramy się odpowiedzieć na pytanie - jak certyfikacja budynkowa przekłada się na realne korzyści dla najemców. Naszym gościem jest Zygmunt Hryniewicz - certyfikowany audytor WiredScore.

Data publikacji: 24.07.2023
Zapisz się do newslettera

Biuro przyszłości czyli biuro All-Inclusive

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego podcastu pt. „Biuro przyszłości, czyli biuro All-Inclusive”. Katarzyna Waksmundzka – Sustainability Director w Grupie Omega wyjaśnia, w jaki sposób zmienił się model pracy oraz dlaczego przestrzeń biurowa powinna być atrakcyjna, zrównoważona i przyjazna oraz odzwierciedlać wizerunek i wartości firmy.

Data publikacji: 17.07.2023
Zapisz się do newslettera