Podcasty All-Inclusive

Expert Talks

Biuro przyszłości czyli biuro All-Inclusive

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego podcastu pt. „Biuro przyszłości, czyli biuro All-Inclusive”. Katarzyna Waksmundzka – Sustainability Director w Grupie Omega wyjaśnia, w jaki sposób zmienił się model pracy oraz dlaczego przestrzeń biurowa powinna być atrakcyjna, zrównoważona i przyjazna oraz odzwierciedlać wizerunek i wartości firmy.

Data publikacji: 17.07.2023
Zapisz się do newslettera

Czym jest certyfikacja WiredScore? Dlaczego warto wybierać biuro w certyfikowanym budynku?

Podczas podcastu postaramy się odpowiedzieć na pytanie - jak certyfikacja budynkowa przekłada się na realne korzyści dla najemców. Naszym gościem jest Zygmunt Hryniewicz - certyfikowany audytor WiredScore.

Data publikacji: 24.07.2023
Zapisz się do newslettera

Jak systemy Audio Video wpływają na współpracę zespołów w dobie pracy hybrydowej?

Czy jesteśmy za pomocą rozwiązań AV spowodować zwiększenie produktywności zespołów?
Czy implementacja takich rozwiązań może spowodować zwiększenie chęci powrotu do biura? Na te inne pytania postaramy się odpowiedzieć rozmawiając z Przemysławem Nestorukiem (Managing Director of the AV Enterprise)

Data publikacji: 31.07.2023
Zapisz się do newslettera

Nowoczesne podejście do Outsourcingu IT. Dlaczego warto korzystać z usług IT od sprawdzonego dostawcy?

Na czym polega nowoczesny outsourcing IT? Na co należy zwrócić uwagę wybierając dostawce usług IT? Jak można zredukować koszty korzystając z outsourcingu IT? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Danielem Bednarzem – Prezesem Omega Enterprise Services Sp. z o.o. o nowoczesnym podejściu do outsourcingu IT.

Data publikacji: 07.08.2023
Zapisz się do newslettera

Rozwiązania subskrypcyjne Unified Communications

Jakie narzędzia umożliwiają swobodne prowadzenie zdalnych spotkań? Czy narzędzia Unified Communications są bezpieczne? Czy w przyszłości zrezygnujemy całkowicie z telefonów na biurkach? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Tomaszem Mikułą – Dyrektorem Product House Omega Enterprise Services Sp. z o.o. o rozwiązaniach subskrypcyjnych Unified Communications.

Data publikacji: 14.08.2023
Zapisz się do newslettera

Na co zwracać uwagę przy wyborze usług telekomunikacyjnych do nowoczesnego biura?

Czym należy się kierować wybierając dostawcę Internetu do nowoczesnego biura? Jak bezpiecznie połączyć rozproszone oddziały jednej firmy? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Bartoszem Gościakiem – CTO w Grupa Omega o usługach telekomunikacyjnych.

Data publikacji: 21.08.2023
Zapisz się do newslettera

Jakie zmiany czekają nas na rynku telekomunikacyjnym?

Jak bardzo zmienił się rynek telekomunikacyjny? Masz centralę telefoniczną, ale chcesz przejść na MS Teams? Czym jest rozwiązanie AudioCodes Live? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części podcastu o usługach telekomunikacyjnych w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia po raz kolejny z Bartoszem Gościakiem – CTO w Grupie Omega.

Data publikacji: 28.08.2023
Zapisz się do newslettera

Jak zoptymalizować koszty zużycia energii?

Jak można optymalizować koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej w biurze? Jak zaprojektować i wdrożyć system zarządzania budynkiem (BMS)? Jak systemy zarządzania budynkiem pomagają w raportowaniu niefinansowym? Na te oraz inne pytania odpowiada kolejny gość naszego podcastu Patryk Mąka, Fit-Out Division Director w Integrated Professional Solutions

Data publikacji: 04.09.2023
Zapisz się do newslettera

Czym są rozwiązania SaaS? Jakie produkty są niezbędne do funkcjonowania Twojej firmy?

Co to jest SaaS?? Czy Microsoft oferuje software poza pakietem biurowym? Jaki produkt lub usługa jest rzeczywiście potrzebny Twojej firmie? Jak dzięki systemom Microsoft zadbać o cyberbezpieczeństwo? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Maciejem Zboińskim, Business Development Manager w Omega Enterprise Services

Data publikacji: 11.09.2023
Zapisz się do newslettera

Światłowody, bezpieczeństwo i współpraca międzyoperatorska

Jak zapewnić bezpieczeństwo firmie podczas pracy hybrydowej? Dlaczego światłowód to najlepsza metoda transmisji danych? Czy światłowód jest eko? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu w ramach kampanii „Office All-inclusive”, w którym Katarzyna Waksmundzka rozmawia z Przemkiem Kowieszko, Członkiem Zarządu Digital Utilities na temat transmisji danych, światłowodów i współpracy międzyoperatorskiej.

Data publikacji: 18.09.2023
Zapisz się do newslettera

Rewolucja AI – czy “roboty” zabiorą pracę ludziom?

W jakich przestrzeniach biznesu rozwijana jest sztuczna inteligencja? Czy rozwój AI stanowi dla nas realne zagrożenie? W którym miejscu rewolucji się znajdujemy? Na te oraz inne pytania odpowiadał gość Katarzyny Waksmundzkiej, Bartosz Jasiński - Digital Marketing Manager w Omega Finance. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego podcastu.

Data publikacji: 25.09.2023
Zapisz się do newslettera